17.09.2024 – În vizită la Primăria Municipiului Napoli

17.09.2024 – În vizită la Primăria Municipiului Napoli

Promovarea orașului nostru și zonei noastre fac parte din prioritățile noastre motiv pentru care delegația primăriei Ghimbav a fost primită la primăria Municipiului Napoli de dl UMBERTO ZOCCOLI directorul de relații internaționale, dna DOTTSA GILDA PACIFICO Consul al
României la Napoli și membrii ai executivului primăriei Napoli deasemenea mereu alături de noi pentru aceste parteneriate dl dr MAURIZIO CUCHIARA cel care ne promovează zona și care ne asigură aceste întâlniri de înalt nivel.
Interesul pentru parteneriat între orașul Ghimbav și Municipiul Napoli este comun dorința celor de aici este de a ne cunoaște mai bine pe mai multe domenii de activitate.

Cu respect

Sursa articolului: https://www.facebook.com/ionelfliundra

Anteriorul 15.09.2024 – Primul meci oficial al echipei noastre de handbal CSO TEUTONII GHIMBAV